21 maja, 2022

Co powinieneś wiedzieć kupując olejek CBD?

OLEJEK CBD

Branża olejków CBD przeżywa swój szczyt, a na rynku dostępnych jest coraz więcej opcji. Ale zanim kupisz olejek CBD, jest kilka rzeczy, których powinieneś być świadomy. Nie jest to zbyt tani produkt, więc twoja decyzja musi być przemyślana.

Jak pozyskany jest olej CBD?


Kiedy odkryjesz zalety cbd, nie będziesz w stanie się oprzeć i z całą pewnością włączysz tą substację do swojego życia. Ma ona wiele zastosowań i każda osoba znajduje swoje własne. Ale w jaki sposób otrzymywany jest ten olej? Jaki jest najlepszy sposób na jego produkcję?

Zanim kupisz olej cbd, upewnij się, że produkt został wyprodukowany przy użyciu ekstraktów CO₂. Gwarantuje to czysty olej, o czystym smaku, a co najważniejsze, bez syntetycznych substancji chemicznych, które będąc toksyczne, uniemożliwiają prawidłowe działanie kannabinoidów.

Czym jest dekarboksylacja i dlaczego jest ważna?

Kolejną ważną kwestią, o której należy pamiętać przed zakupem oleju cbd, jest upewnienie się, że produkt został zdekarboksylowany. Dekarboksylacja jest procesem, poprzez który jest eliminowana grupa karboksylowa, co powoduje aktywację nieaktywnego związku CBDA, a wraz z nim liczne korzyści, jakie daje cbd. Wszystko to jest osiągane poprzez zastosowanie ciepła do kwiatów konopi przez dłuższy okres czasu.

Należy pamiętać, że jeśli olej nie zostanie zdekarboksylowany, produkt będzie miał niższą jakość, co zmniejsza wiele korzyści płynących z CBD. Zazwyczaj oleje te mają niższą cenę, jednak nie są tak samo skuteczne.

Pełne spektrum czy szerokie spektrum


Różnica między pełnym widmem a szerokim spektrum polega w zasadzie na zawartości lub nie thc. Podczas gdy pełne spektrum zawiera thc, szerokie spektrum nie. Tak więc, jeśli chcesz uniknąć substancji psychoaktywnych przy zakupie oleju cbd, najlepszym wyborem dla Ciebie będzie szerokie spektrum.

Tylko naturalne składniki


Wielokrotnie, w celu zaspokojenia wysokiego i rosnącego popytu na olej cbd, wiele firm prowadzi zakrojoną na szeroką skalę produkcję oraz, w celu przyspieszenia procesu, stosuje pestycydy, herbicydy i nawozy syntetyczne, które zwiększają wzrost roślin, ale również niszczą wiele z jego zalet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *